Абонемент на усі ігри сезону 2021-2022 рр. БК «ЗАПОРІЖЖЯ»

Підтримуєш БК «Запоріжжя» – купуй абонемент на домашні матчі!

Запрошуємо шанувальників баскетболу та мешканців нашого міста на захоплюючі матчі Суперліги в палаці спорту «Юність»

Новий сезон Суперліги Паріматч 2021/21 вже зовсім близько. Палка підтримка вболівальників – це найкращий стимул для БК «Запоріжжя» здобувати яскраві перемоги. Своє перебування в палаці спорту «Юність» Ви можете зробити максимально комфортним, придбавши сезонний абонемент будь-яким зручним способом: банківською картою VISA/MasterCard, WebMoney на сайті квиткової  агенції bigbunny.com.ua, а також  готівкою в касах ПС «Юність».

Федерація баскетболу України, федерація баскетболу Запорізької області та баскетбольний клуб  «Запоріжжя»  запрошують Вас стати свідком незабутнього видовища, яке неодмінно влаштують наші гравці. Команда чекає на Вашу підтримку і готова писати нову історії запорізького баскетболу разом в Вами.

Пропонуємо придбати сезонні абонементи на всі матчі сезону 2021/22. Мінімальна кількість домашніх ігор – 27, враховуючи регулярний чемпіонату Суперліги, початок стадії плей-оф та Кубок України. У перервах та під час матчів на Вас очікують розважальні шоу спортсменів, артистів, розіграші призів. У палаці спорту завжди працюють точки продажу їжі, ресторан, також можна відвідати магазин спортивної атрибутики.

Перші домашні матчі регулярного чемпіонату Суперліги відбудуться 8 жовтня о 18:00 та 10 жовтня о 14:00. Про наступні дати матчів буде повідомлено додатково  на афішах та сайтах клубу, а також у соцмережах.

 Придбання сезонного абонементу надає право щасливому володарю спостерігати матчі баскетбольних команд з особисто обраного місця протягом усього сезону та, окрім цього, дає чималий економічний ефект – 20% від вартості квитків, придбаних на кожну гру окремо. І не враховуючи витрат часу та сил.

Придбати сезонні абонементи Ви можете до 24 вересня. Після цієї дати продаж закривається. Власники абонементів отримають пластикові картки зі штрих-кодом для потрапляння до палацу спорту «Юність» через автоматичні турнікети.

Звертаємо вашу увагу: у звязку з вимогами МОЗ України вхід до палацу спорту «Юність» здійснюватиметься виключно по квиткам та абонементам з вимогою знаходитися на вказаних місцях і в масках.

 

Поділіться цією подією
Подробиці події